Müşteri Hizmetleri:
(226) 550 0000

KURUMSAL

YILLARlN KAZANDIRDICI DENEYIM VE YETENEKLE YARlNA...

 

 

 

 

 

1994 yılında Behram Kavlak tarafından kurulmuştur. 1994 yılından itibaren Oto Lift imalatına başlanmış ve 20 yılı aşkın tecrubesini ürettiği ve servis hiz• metini sunduğu tüm ekipmanlarda sergilemiştir.

TÜRKIYEDE VE DÜNYADA BIR ÇOK IŞE IMZASINI ATMlŞ VE YAYGIN SERVIS ACI ILE HERYERDEYIZ ...

Türkiye'de 81 vilayet ve çok sayıda ilçede referansları bulunmaktadır. Belçika, Almanya, Bulgaristan, Gürcistan, Moldova, Makedonya, Romanya, Ukrayna, Rusya, Azerbaycan, Kazakistan, Irak, Suriye ve Güney Afrika'ya ihracat yapmaktayız.

PROFESYONEL EKIP VE EKIPMANLARIMIZLA ÜRETIMIN HER AŞAMASlNDA YÜKSEK KALITE...

Üretimin tüm aşamalarında alanında uzman mühendis,teknikerve teknisyenler görev almak• ta ve kalite kontrolü her safhada yapılmaktadır. Firmamız Yalova Topçular vapur iskelesi karşısında mülkiyeti firmamıza ait 40.000 m2 arazi üzerinde 3.650 m2 kapalı alana sahiptir. Kapalı alan ruhsatını 20.000 m 2'ye çıkartmıştır. Etap etap büyükmektedir.

 

 

 

 

 

 

MEKANIK LIFT ORETIMI

 

Tek sütunlu, 2 sütunlu ve 4 sütunlu liftlerin seri imalatı başta olmak üzere aynı yada benzer konseptlerde tamamen müşterinin istekleri ön planda tutularak imaledilen özelimalat lift model­ lerinede ürün portföyümüzde yer verilmektedir. Genellikle binek, hafif ticari,minibüs,midibüs,kamyonet için üretim yapılmaktadır.

 

 

HIDROLIK LIFT ORETIMI

 

Tek sütunlu, 2 sütunlu, 4 sütunlu ve makaslı liftler  başta olmak üzere  aynı yada  benzer  konseptlerde  tamamen  müşterinin istekleri ön planda tutularak imal edilen özel imalat lift  mod­ ellerine  de  ürün portföyümüzde yer verilmektedir.   Kullanım amaçları bakımından binek araçlardan, tramvaylara kadar çok geniş yelpazede kullanım alanı sunar.

 

ENKAY bu kategoride FUCHS, FINKBEINER,SUS LIFT,SEFAC gibi sektörün dünyada önde gelen fırmalarının da Türkiye yetkili dis­ tribütörü olarak hizmet vermekte olup ağır vasıta liftler  tramvay liftleri ve uçak bakım hizmetleri alanlarında kullanılabilen  lift modelleri gibi geniş yelpazede de satış ve satış sonrası hizmet sunmaktadır.

 

 

GARANTI

 

ENKAY  üretimini  yapmış olduğu  tüm  lift  modelleri  için  2 yıl garanti ve 10 yıl yedek parça bulundurma garantisi ile üretim ve servis hizmeti sunar. Talebe göre garanti süresine ek süreler konulabilileceği  gibi   periyodik  bakım antlaşmaları yapılarak düzenli olarak ürünlerin kontrolleri sağlanabilir.

 

 

SATIŞ SONRASI HIZMETLER

 

Alanında uzman mühendis,tekniker ve teknisyenlerden oluşan deneyimli satış sonrası hizmet ekibimiz Türkiye' nin ve dünyanın bir çok noktasına kadar servis hizmetimizi götürmektedir. Tüm hizmet  ve üretimlerimizde  olduğu  gibi TSE ve Satış Sonrası Hizmet Yeterlilik Belgesi" eşliğinde profesyonelhizmet sunulur.