Müşteri Hizmetleri:
(226) 550 0000

BAYİ BAŞVURU EKRANI


AVANTAJLAR

 • 1-Hazır İşletme

  İşetmenizi nasıl kurabileceğinizi bilebilirsiniz lakin kurulmuş işletmenizi yada kuracağınız işletmenizi nasıl daha fazla büyüteceğiniz konusunda yeterince donanımlımısınız? Enkay bayilerine işlerinizin kontrölünüz altında olması için özel yazılımlarla, müşteri ilişkilerinden, finansmana, muhasebeden satın almaya işletmenizin tüm birimlerinin maksimum seviyede yönetmenize olanak tanımak için bilgi, deneyim ve yazılımlarıyla sizi destekler.

 • 2-İşletme imajı ve marka bilinirliği

  Sektörün önde gelen en büyük firmaları arasında yer alan Enkay, marka bilinirliği ve marka imajı açısından çoktan kabul görmüş bir yapıyı bayilerine sunar. Müşteri portföyü genellikle aşina oldukları ve önceden de bildikleri ve güvendikleri firmalardan ürün ve hizmet aldıkları düşünülürse Enkay size hazır müşteriler sağlar.

 • 3-Eğitim

  Enkay bayilerine belirli aralıklarla ürün eğitimleri vererek satış sonrası hizmet ve satış için gerekli ürünün tüm detaylarının bilinmesi ile alakalı eğitmler verir.

 • 4-Tam Destek

  Enkay bayilik verdiği firmalara desteğini sürekli hissetirir ve büyüyen bir ailenin parçası olduğunuzu bilirsiniz. Size özel müşteri temsilcinizle, soru,sorun ve önerilerinize anında yanıt bulabilirsiniz.

 • 5-Pazarlama

  Enkay pazarlama konusunda broşür, insert, katalog gibi basılı mecraların yanında digital yayınlarla da bayileri destekler.

 • 6-Sistemli Bayilik

  Enkay bayilik sistemini büyük bir hassasiyetle yürütür ve tip bayiler belirleyerek bayilerede ayrımlar getirir. Satıcı bayi, Satış sonrası hizmet bayi veya her ikisininde yer aldığı Satış ve SSH bayiliği, Satış rakamlarınıza göre ayrıca özel indirimlerle de destek alırsınız. Belirli hedeflerin üstüne çıkmış bayiler bölgesel bayiliklerle tek satıcı olurlar.

Formu doldurdurduktan sonra başvurunuza ilişkin yapılacak inceleme sonucunda tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.